Telefon: 516-616-666 Email: bok@securityhost.pl

Promocje

Nasze aktualne promocje dla stałych jak i nowych klientów

Promocje dla nowych klientów

50% taniej !!!

Tniemy ceny wszystkich naszych serwerów o 50%. Tylko teraz, kupując którykolwiek z serwerów z naszej oferty zapłacisz 50% ceny. Wystarczy, że w formularzu zamówienia podasz kod PROMOCJA. Promocja dotyczy wszystkich pakietów z każdym okresem rozliczeniowym. Bez zobowiązań i haczyków. Promocja trwa do odwołania.

W jaki sposób skorzystać z promocji?

Dowiedź się więcej

Promocja dla stałych klientów

Im dłużej z nami tym taniej !!!

Już dziś możesz otrzymać dodatkową zniżkę za staż !!! Wystarczy ze jesteś z nami dłużej niż 24 miesiące. W zamian za to obniżymy Twoją opłatę za pakiet o minimum 10%. Promocja dotyczy każdego z pakietu. Aby skorzystać z promocji prosimy o kontakt z BOK.

od 24 miesięcy10% na zawsze każdy pakiet hostingowy;
od 36 miesięcy15% na zawsze każdy pakiet hostingowy;
od 48 miesięcy 20% na zawsze każdy pakiet hostingowy;
od 60 miesięcy25% na zawsze każdy pakiet hostingowy;
od 72 miesięcy30% na zawsze każdy pakiet hostingowy.

Domena .EU – 13 zł netto !

Tylko teraz jeśli posiadasz pakiet hostingowy możesz zamówić domenę .EU w cenie 13 zł netto na rok bez konieczności przedłużenia na kolejne okres. Wystarczy, że w formularzu zamówienia podasz kod zniżkowy EU. Promocja trwa od 2012.09.02. Ceny promocyjne obowiązują do odwołania.

 • „Pomogli mi przenieść wszystkie moje domeny za darmo. Rewelacyjny support, który odpisuje na wiadomości konkretnie, a nie lakonicznie, jak w wielu podobnych firmach.”

  Mariusz Z.
 • „Współpracuję z nimi od 2009 roku. Mam mega tani hosting, bo dostałem zniżkę lojalnościową 30%.  Strona funkcjonuje niezawodnie.”

  Bienkus
 • „Świetna współpraca, nie ma najmniejszych problemów, a wręcz przeciwnie – operator bezinteresownie pomaga w obsłudze strony, poczty itd. Firma przez duże „F””

  Piotr L.
 • „Ceny usług bardzo konkurencyjne, błyskawiczny kontakt i w razie potrzeby zawsze służy pomocą. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Karola Mrozik. Dowodem jest kilku letni wynajem w SecurityHost przestrzeni dyskowej dla mojej strony internetowej.

  Łukasz K. – www.braterstwostylu.com
 • „Firma SecurityHost dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi SecurityHost jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.”

  Grzegorz S.
 • „Witam, polecam wsparcie SecurityHost, zapewniają mi szybkie interwencje w razie awarii, udzielają rady w zakresie funkcjonowania i upgrade , polecam jeszcze raz , łapka w górę”

  Tomasz C.
 • „Fachowa, rzetelna i bardzo dobra obsługa klienta. Host szybki i stabilny. Jak coś się czasem dzieje ze stroną klienta np: przeciążenie jakieś itp. to nie banują konta jak inne firmy których doświadczyłem tylko informują lub pytają z czego problem może wynikać. Polecam jak najbardziej”

  Fabryka Zacisków
 • „…Z poprzednich hostingów usuwano nas przez ciągłe ataki DDoS. Nasz obecny gospodarz, po krótkiej konwersacji przyjął nas i za rozsądne pieniądze utrzymuje nas od 34 miesięcy. Od czasu migracji na SecurityHost problemy z atakami przestały nas dotykać…”

  DumaStolicy.pl